Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O nás
O nás

Společnost 3plus interier s.r.o se zabývá poradenstvím, návrhy, výrobou, dodávkami, montážemi a servisem  zařízení a interiérů všech typů gastroprovozů, restaurací, barů, školních i podnikových jídelen, ale i prodejen a kanceláří.

Na našem e-shopu 3plus-konvektomaty.cz se zaměřujeme na značku UNOX. Nabízíme kompletní sortiment konvektomatů, pekařských pecí, kynáren a veškerého příslušenství.

Samozřejmostí je možnost vyzkoušení konvektomatů UNOX přímo u vás na provozovně pod vedením našeho šéfkuchaře, který nainstaluje typ zařízení UNOX, o který máte zájem a společně s vámi v něm připraví vaše pokrmy dle vašich receptů a ingrediencí.

Stejně tak vás i odborně zaškolíme a osobně vám předvedeme způsob ovládání nově nainstalovaného zařízení UNOX. Spolu se svými spolupracovníky se tak zúčastníte školení, jež proběhne ve vaší kuchyni, během kterého detailně poznáte zařízení a naleznete odpovědi na veškeré vaše dotazy.

Proč nakupovat u nás? Protože pro vás máme kompletní sortiment v příznivých cenách a profesionální tým spolupracovníků z jednotlivých oddělení, který udělá vše pro vaši plnou spokojenost a zajistí vám kompletní péči, od dodávky kusového zařízení po kompletní řešení na klíč. Jsme proklientsky orientovaná firma, která navrhne na základě vašich individuálních potřeb a našich zkušeností optimální koncept pro vaše provozovny.

Disponujeme vlastní výrobou atypických obchodních zařízení a interiérů a tím dotváříme rozsáhlý sortiment naší společnosti.

Rádi se vám budeme věnovat.

 

Zároveň provozuje specializováné eshopy na tyto produkty.

  • Vybavení váhami a vážicí technikou a vážícími systémy vám nabídneme na adrese www.3plusvahy.cz.
  • Nabídku profesinálního chlazení pro obchody, výrobny a gastrozařízení spolu s chlazením pro domácnosti najdete na eshopu www.3pluschlazeni.cz.