Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

TECHNOLOGIE
*** MIND.Maps

 

Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.MapsTM vám umožňuje vytvořit i ten nejkomplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.TouchTM zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stane se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

*** ADAPTIVE.Cooking

 

Patentovaná technologie ADAPTIVE.ClimaTM vytváří z konvektomatů CHEFTOP MIND. MapsTM PLUS inteligentní zařízení zaručující očekávaný výsledek varného procesu. Jde o automatický systém schopný optimalizovat nastavené parametry tak, aby skrze modulaci 3 technologií DRY.MaxiTM, STEAM.MaxiTM a AIR.MaxiTM zdokonalil průběh a výsledek varného procesu.

*** Cooking & Baking Essentials

 

Doplňková příslušenství rozšiřují možnosti využití zařízení Unox a proměňují tak vaší kuchyň v multifunkční, přičemž šetří vaše finance i kuchyňský prostor. Spolu s varnými technologiemi Unox byla navržena i řada inovativních gastronádob, plechů a roštů umožňující zakusit mnohé metody vaření a pečení, jež byly až do teď uskutečnitelné pouze s použitím profesionálních samostatných zařízení.

*** AIR.Maxi

 

Patentovaná technologie AIR.MaxiTM vyvinutá společností UNOX zaručuje jednotné vaření a pečení všech surovin na každém místě plechu na včech plechách. Technologie zabezpečuje dokonalou distribuci vzduchu v komoře a tudíž optimální rozložení tepla v surovině. Rovnoměrné pečení. Kvalita bez kompromisů.

*** DRY.Maxi

 

Pečení s absencí vlhkosti. Podtržení chuti. Patentovaná technologie DRY.MaxiTM vykonává souběžně dvě činnosti: okamžitý odvod vlhkosti z komory a nucený přívod suchého vzduchu. Výsledkem je zvýšení chuti u všech produktů, kde přebytek vlhkosti vede ke ztrátě křehkosti a organoleptických hodnot.

*** STEAM.Maxi

 

Patentovaná technologie STEAM.MaxiTM vyvinutá společnost Unox umožňuje realizovat jakýkoliv typ vaření v páře, včetně těch nejšetrnějších při nízkých teplotách. Technologie vatváří hustou páru behěm několika sekund již při teplotě 35°C a navíc až s neuvěřitelnou přesností kontrolují teplotu uvnitř komory.

*** AIR.Plus

 

Unox technologie AIR.Plus byla vyvinuta, aby zaručovala jednostnost při vaření a pečení ve všech částech komory od shora dolů. Dokonalá distribuce vzduchu a tepla má zásadní význam pro rovnoměrné vaření, jehož výsledky se neliší v závislosti na pozici suroviny na plechu (horizontální pozice) ani na patře vsunu (vertikální pozice).

*** DRY.Plus

 

Technologie DRY.Plus vyvinutá společností Unox zabezpečí okamžité odvětrání vlhkosti z pečící komory, zaručuje tak lepší chuť a zachování celistvosti potravin. Máte tak jistotu, že výsledek bude vždy na výši vašeho očekávání.

*** STEAM.Plus

 

Unox technologie STEAM.Plus vytváří páru okamžitě při teplotách od 48°C do 260°C. Vaření pokrmů v páře je v gastronomii synonymem pro přípravu zdravého a lehkého jídla s intenzivní barvou, neporušenou strukturou a nezměněnou chutí. Zvíšení vlhkosti uvnitř komory během varného procesu umožňuje rychlý přenos tepla na připravované produkty, což vede k tedukci váhového úbytku a snížení času přípravy.

*** Protek.SAFE

 

Společnost Unox vyvinula technologii Protek.SAFETM, která je součástí programu NON STOP Efforts, prostřednictvím kterého se společnost Unox neustálého snaží minimalizovat negativní dopad vlastních produktů a jimi realizovaných varných procesů na životní prostředí.

*** UNOX.Care

 

V kuchyni je na prvním místě vaření. Důležitá je ale i čistota. Řada produktů UNOX.Care udržuje vaše zařízení Unox dlouhodobě čisté, prodlužuje jeho životnost a šetří náklady na čas, údržbu a prostor.

*** MAXI.Link

 

Nejen čas ale i prostor znamená peníze. MAXI.LinkTM je exkluzivní technoligie vyvinutá společností Unox za účelem efektivního využití prostoru v profesionální kuchyni. Výhody v otázce flexibility a energetických úspor jsou evidentní: je možné současně připravovat více rozdílných pokrmů a používat pouze právě potřebné konvektomaty.